Sıkılaşma

 

“Hollywood yıldızlarının vazgeçemediği cihaz”

Ultratone, yüz ve vücut şekillendirmede ihtiyaca göre iki milyonun üzerinde program seçeneğiyle, sektörün önde gelen cihazlarından biridir.

Vücut için;

Vücut şekillendirme

Yağ azaltımı

Sıkılaştırma

Doku yenileme

Hamilelik sonrası kilo kaybı, sıkılaşma

Kısa sürede santim kaybı

İncelme

Göğüs, popo kaldırma

Anti-Selülit

 Yüz için;

Lifting

Toparlama

Sıkılaştırma

Biostimülasyon

Canlandırma

Yenileme

Kırışıklık azaltımı

Anti-aging

Rahatlama

Anti-stres

Denge

Ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor!

 

Beş Seansta İncelme

Egzersiz, hem sağlık hem de kondisyon açısından önemliyken; unutulmamalıdır ki vücut şeklinin korunmasında ve kilo kontrolünde de rol almaktadır.

Ultratone Futura Pro’da yüz ve vücut şekillendirmede, her türlü ihtiyacınıza yönelik özellikle geliştirilmiş 2.000.000’un üzerinde program bulunmaktadır. Bu programlar; kas stimülasyonunu, mikro akımları, ultracell ve ultrason uygulamalarını yeni bir Bioptic sistem aracılığıyla bir araya getirmektedir.

30 Dakikalık Bir Seans 900 Mekiğe Eş Değer

Vücuda sabitlenen padler, değişik dalga boylarında frekanslar yayarak, gerekli bölgelerde anında uyarım sağlayarak sıkılaşma gerçekleştirir. Cilt uygulamalarında, el aparatı ile cildin hemen altındaki yağ tabakasında yıkım sağlanmakta; ardından selülite neden olan toksinlerin arındırılması için pedler yerleştirilmektedir.

Biostimülasyon pedleri, ihtiyaç duyulan bölgelere, cihazın yönlendirmesi sayesinde yerleştirilerek, değişen periyot ve yoğunluklarda elektronik vuruşlar ve titreşimler yaratır. Bu titreşimler bölgedeki kaslara anında ulaşır ve onları harekete geçirir. Bu kasların uyarımı, standart egzersiz yöntemleriyle zaman alırken, Ultratone ile anında gerçekleşir.