LAPEX BCS PRO

LAPEX BCS pro yağ hücresi tabakasına gönderdiği soğuk ışın demeti sayesinde o bölgedeki yağın azaltılmasını,selülitli görünümün düzenlenmesini vücudun şekillenmesini sağlar.
LAPEX BCS pro çalışmaya başladıktan birkaç dakika sonra yağ hücreleri üzerinde geçici gözenekler açılmaya başlar.
Yağ hücrelerine yeterli enerji alındığında;su, gliserol ve serbest yağ asitleri gözeneklerden akışarak dokulararası alana yayılır.Bunun sonucunda yağ hücrelerinin boyutları küçülür cm.kaybı (Her seansta en az 2 cm.) ve selülitli görünümde azalma yaşanır.
Seans süreleri 40-50 Dakikadır, haftada 3 gün, 3 haftalık bir sürede 2 beden civarında incelme ve şekillenme sağlanır.
Bu sistemi diğer sistemlerden ayıran özelliklere gelince ;
1. LAPEX BCS pro cilde temas ederek daha fazla enerjinin dokuya iletilmesini sağlayan dünyadaki tek patentli üründür.
2. Sonuçların daha etkin olması için lenfatik sistemi direkt olarak uyaran tek teknolojidir.
3. Uygulama süresince direkt olarak ve sadece yağ hücrelerine etki eder.
4. Gıdı,karın, kalça ,sırt ,kollar ve bacaklar gibi bölgelerde ameliyat izi olmadan iyileşme süreci olmadan ,sonuç için bekleme süreci olmadan ağrı ,acı ,kızarıklık ,morarma olmadan etkili sonuçlaralabileceğiniz bir sistemdir.
5. Siz mutluluk hormonu salgılayıp dinlenirken ,kitabınızı okurken aynı anda selülitlerinizden ,şekil bozukluklarınızdan ve yağlarınızdan kurtulmanın keyfini yaşayabileceğiniz bir uygulama .
18 Yaşın üzerinde ,vücudunda metal protez bulunmayan , kalp rahatsızlığı olmayan herkes bu sistemden faydalanabilir.
Dünyada ( Amerika , Fransa , İngiltere , Kanada vb. ) 2008 yılından bu yana kullanılan Türkiye ‘de ise 2011 yılında sektöre giren bu sistem İzmir ‘de sadece NU BEAUTY bünyesinde bulunmaktadır.
NU BEAUTY bünyesinde yine bir dünya markası olan 2 Milyon programı içerisinde bulunduran komple bir yüz ve vücut bakım cihazı olan ULTRATONE FUTURA pro ‘da kullanılmaktadır.Yine cilt bakımlarımızı 65 yıldır dünya devi olan BABOR ürünleriyle yapmaktayız.