İncelme – Şekillenme

İNCELME VE ŞEKİLLENME UYGULAMALARI ALTINDA 5 AYRI PROGRAM SEÇİMİ BULUNMAKTADIR.

1)Ani Santim Kaybı
Bu programla yalnızca bir uygulamada hızlı santim kaybı sağlanarak istenen sonuça ulaşılır. Dairesel dalga formları ve sinyalleri fazla sıvının vücuttan atılmasına, yağların sıkılaşmasına ve kasların gerilmesine yardımcı olarak karın, kalça, bacak ve bel çevresinde hızlı bir incelme sağlar.

2)İncelme Kilo Kaybı
Bu program kilo kaybı için hazırlanmış sağlıklı bir diyetle birlikte uygulanmalıdır. Bioptik Ultraton stimülasyon ile birlikte kalori ve yağ alımının kontrolü, vücudun yeniden şekillenmesi, gevşek derinin gerginleşmesi, sarkık kasların sıkılaşması, toksin atımı süreçlerinde kilo kaybı ve incelmeyi hızlandıracaktır.

3)Anti Selülit (Bayanlara Özel)
Bu Program özel bir zayıflatıcı, yağ azaltıcı, anti Selülit krem ve jel ile birlikte kullanılırsa Selülit azaltıcı etki maksimize edilir. Ardışık stimülasyon yağ dokusunun parçalanması ve bu parçalanan yağların Lenfatik sistemin hafifçe pompalanması ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.

4)Yağların Kasa Dönüşümü
Bu program kasların yerine birikmiş yağların olduğu alanlarda form vermek ve yağları azaltarak kas sıkılığını arttırmak için tasarlanmıştır. Ardışık stimülasyon adipoz dokusunun azalmasına yardımcı olurken kas liflerinin yavaşça şekillenmesini destekler. Aynı zamanda etkiyi arttırmak için özel inceltici sıkılaştırıcı ve yağ azaltıcı kremler ve jeller kullanılabilinir.

5)Doğum Sonrası İncelme(Bayanlara Özel)
Bu program hamilelik sonrasında kilo vermek, incelmek, fazla yağların parçalanması ve sarkık kasların sıkılaşması için tasarlanmıştır. Hamilelik sonrası tüm kontrolerin temiz çıkmasından ve ilk kanamaların durmasından sonra karın bölgesinde uygulanabilir.

Genellikle bu çocuk doğduktan 6 hafta sonrasıdır, ancak yinede Ultratone kullanılmadan önce doktorunuza danışmalısınız.