PEEL OFF MASK

PEEL OFF MASK – GÜL
Yoğun nem ve yenilenme için soyulabilir maske
Bileşiminde yer alan gül özüyle ciltte hücre yenilenmesini destekler. Maskenin özel yapısı sayesinde etkin maddeler çabucak cilde nüfuz ederek cildi dolgunlaştırır ve gerginleştirir. Özellikle pul pul dökülen kuru bir cilde sahipseniz uygulamadan sonra cildinizin kaybettiği nemi geri kazandığını hissedeceksiniz. Bakım sonrasında çok daha nemli, pürüzsüz ve çok daha genç bir cilt kazanmaya yardımcı olur.

PEEL OFF MASK – NANE
Sebum dengesi ve onarım için soyulabilir maske
İçerdiği nane özü ile cildi arındırır ve anti-bakteriyel özelliği ile cildi derinlemesine temizler. Ciltteki fazla yağı gidermeye ve yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur. Cilde taze ve mat bir görünüm kazandırır. Cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını, ölü derilerden arınmasını ve ferah bir dokunuş sağlamasını destekler.

PEEL OFF MASK – LİMON
Derin temizlik ve berraklık için soyulabilir maske
İçindeki bitkisel özlerle cildi onarmaya yardımcı olur, sıkılaştırır ve besler. Limonun içerdiği asitler ciltte aynı zamanda peeling görevi yaparak cildi ölü derilerden arındırır, cilde pürüzsüz ve taze bir görünüm sağlar. Uygulama özelikle solgun ve matlaşmış cilde berraklık kazandırır. Bakım sonrasında aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm verir

PEEL OFF MASK – KAHVE & KAKAO
Yağ giderimi ve selülit için soyulabilir maske
Bileşiminde bulunan kahve ve kakao ile cildi uyarır ve yağ yakımını destekler. Doğal bir antioksidan deposu olan yeşil kahve çekirdeklerinde aynı yeşil çay ve kakao bitkilerinde olduğu gibi vücutta yağ yakımını artıran doğal kafein bulunur. Yeşil kahve özü cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur, içeriğindeki özler aynı zamanda serbest radikallere karşı da etkilidir. Uygulama sonrasında aktif maddeler cilde kolayca nüfuz eder. Ciltten toksin atılımını kolaylaştırır. Kahve özü cilde elastikiyet ve pürüzsüzlük sağlamaya yardımcı olur.