Cilt Bakımı

Altın bakım

Babor Sea Creation

Cleansing

Pure Collagen Gel Mask

Bamboo Gel Mask

Crystal Nano Gold Mask

Doctor Babor

Lipid Intense Cream

PEEL OFF MASK

Beauty Fluids

NEDEN CİLT BAKIMI & NEDEN BABOR
Yüzümüzdeki cildimiz; vücudumuzun en korunmasız en savunmasız deri örtüsüne sahip bölgesidir.Vücudumuzun her yerini dış etkenlere karşı örterek koruyabilirken ve oluşan hataları örtünerek saklayabilirken yüzümüzü ne yazık ki hiç bir şekilde örtemeyiz,saklayamayız.
Oysaki vücudumuzdaki en dikkat çeken bölgemiz yüzümüzdür.Bu nedenle en özen göstermemiz,en iyi korumamız gereken bölgemizdir.
Genetik kodlarımız ne kadar muhteşem olursa olsun;bizim ona gerektiği gibi bakmamamız durumunda erken yaşlanma,düzensiz cilt tonu,elastikiyet kaybı ve cilt yapımızın bozulması kaçınılmazdır.
Cildimize iyi bakmak; bol su tüketmek, dengeli ve düzenli beslenmek,kötü güneşlenmeden korumak ve düzenli aralıklarla yapılan cilt bakımları; düzenli kullanılan ve rastgele değil cildimizin ihtiyacı olan ürünlerle mümkündür.
Düzenli aralıklarla yapılan cilt bakımları cildimizi ölü deri tabakalarından, kirden, tıkalı porlardan arındırıken aynı zamanda kullandığımız ürünlerden maksimum fayda sağlamamızı sağlar.
Bir cilt ürünü tıkalı, kirli ve kalın bir ciltte %30 etki sağlarken; temiz arınmış bir ciltte %90 etkiye sahiptir.Böylece ciddi paralar vererek aldığımız ürünümüzde işe yaramıyor diye bir kenara atılmaktan kurtulmuş olur.
Bayanların yaptığı en büyük hatalardan biride , bakımsız ve kötü görünen cildi makyajla kamufle etmeye çalışmaktır.Halbuki bu tam bir kısır döngüdür.( Cilt kötüleştikçe aşırı makyaj/ Aşırı makyaj yaptıkça kötüleşen bir cilt )
Bakımlı ve temiz bir cilde yapılan hafif bir makyaj bile kötü bir cilde yapılan makyajdan çok farklı ve güzel durur.
Cilt bakımı için bir salona girdiğinizde , ilk dikkat etmeniz gereken şey hijyen kurallarıdır.Salonun genel hijyeni ve kabinde kullanılacak malzemelerin hijyeni dikkat çekici olmalıdır.Düzgen ve fresh bir ortamsağlanmış olmalıdır.
Uygulamayı yapacak uzman,güleryüzlü,sakin gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalıdır.Kullanılan ürünler çok iyi kalite ve markada olmalıdır ve iyi bir cilt bakımının süresi 1.5 / 2 saat olmalıdır.